Hakkımızda

Muzaffer Öztürk Boya

Firmamız; DYO – DEWILUX, AKİŞ – ADMIRAL, CARBOLINE, DUPLO COLOR, HY-TECH, AKCALI, DÜFA firmaları ile çalışmaktadır. Admiral makine mix sistemiyle; sentetik, selülozik, epoxy (epoksi), poliüretan, rapid, endüstriyel, akrilik boyalarda istenen renk yapabilmektedir. İstenirse bu boyalardan istenen renkte sprey dolumu da yapabilmekteyiz.

Misyon

Araştırma ile büyümek, kaliteli hizmet, doğru çözümler ve doğru malzemelerle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktır.

Muzaffer Öztürk Boya

Tarihimiz

1993 yılından bu yana İzmir Gıda Çarşısı’nda; İnşaat boyaları, sanayi boyaları, otomobil boyaları, mobilya boyaları, deniz (marina) boyaları, özel amaç boyalar, dekoratif boyalar ve bunların yardımcı malzemelerinin satışını yapmaktadır. 2010 yılı itibariyle firmamızın İç Mimari hizmetleri, ısı yalıtım, mantolama, iç ve dış yapı tadilatı, mutfak- banyo-mobilya-ofis-villa-vb. tasarımları yapmaya başlamıştır.

Bünyemizde; İç cephe, Dış cephe, İzolasyon, Sanayi grubu, Sprey boyalar, Özel boyalar, Isı yalıtım, Yangın grubu, Oto boyaları ve Mobilya grubu ürünleri için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bulundurarak size hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. 

Çalışma Saatleri

Bizi Arayın !

Copyright © 2022. Muzaffer Öztürk BoyaDijital İşyerim | Tüm Hakları Saklıdır.