Boya Yardımcı Malzemeleri

DYO Ekstra

Özel olarak fırınlanmış mat vernikli ağaç saplı yağlı boya fırçasıdır. Mix siyah kıldan üretilmiş, solventlere dayanıklıdır. Ergonomik yapısı ile rahat tutulur. İz bırakmadan yumuşak bir sürüş sağlar. Uzun ömürlüdür ve kıl bırakmaz.

DYO Junior

Özel olarak fırınlanmış, mat vernikli ağaç saplı yağlı boya fırçasıdır. Prinç kaplama ve mix siyah kıldan üretilmiştir. Solventlere dayanıklıdır. Ergonomik yapısı ile rahat tutulur. İz bırakmadan yumuşak bir sürüş sağlar. Uzun ömürlüdür ve kıl bırakmaz.

DYO Kalfa Yağlı Boya Fırçası

Ergonomik yapısı ile rahat tutulan kırmızı plastik saplı yağlı boya fırçasıdır. Mix siyah kıldan üretilmiştir. Solventlere dayanıklı, iz bırakmadan yumuşak bir sürüş sağlar. Uzun ömürlüdür ve kıl bırakmaz.

DYO Kalfa Kestirme Fırçası

Ergonomik yapısı ile rahat tutulan kırmızı plastik saplı kestirme fırçasıdır. Kestirme uygulamaları için mix beyaz renkli kıldan üretilmiştir. İz bırakmadan rahat bir sürüş sağlar. Uzun ömürlüdür ve kıl bırakmaz.

DYO Süper Kestirme Fırçası

Doğal ahşap saplı kestirme fırçasıdır. Kestirme uygulamaları için mix beyaz renkli kıldan üretilmiştir. Solventlere dayanıklıdır. İz bırakmadan rahat bir sürüş sağlar. Uzun ömürlüdür ve kıl bırakmaz.

DYO Kobra (Robot Fırça)

Ergonomik yapısı ile kolay tutulan oynar başlıklı kırmızı plastik saplı kestirme fırçasıdır. Mix beyaz renkli kıldan üretilmiştir. Zor erişilen yüzeylere iz bırakmadan kolay sürüş sağlar. Uzun ömürlüdür ve kıl bırakmaz.

DYO Gökkuşağı İç Cephe Rulosu (Profesyonel)

Benzersiz kalitesiyle %100 polyamid ipten üretilmiştir. Düz satıhlarda su bazlı boyalar, yağlı boya, antipas ve vernikler ile iç cephe için uygundur. Kullanıldıkça verimi artar. Kullanıldıktan sonra uygun çözücü madde ile temizlenip su ile durulanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

DYO İç - Dış Cephe Rulosu (Profesyonel)

Su bazlı, silikonlu, akrilik esaslı boyalarda kullanılan uzun tüylü iç ve dış cephe rulosudur. %100 polyamid ipten üretilmiştir. Kullanıldıkça verimi artar. Kullanıldıktan sonra uygun çözücü madde ile temizlenip su ile yıkanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

DYO Gökkuşağı Dış Cephe Rulosu (Profesyonel)

Benzersiz kalitesiyle uzun tüylü %100 polyamid ipten üretilmiştir. Su bazlı, silikonlu, akrilik esaslı boyalarda iç ve dış cephe için uygundur. Kullanıldıkça verimi artar. Kullanıldıktan sonra uygun çözücü madde ile temizlenip su ile durulanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

DYO İç Cephe Saten Rulosu (Profesyonel)

Saten ve su bazlı boyalar ile düz yüzeylerde kullanılan iç cephe rulosudur. %100 polyamid ipten üretilmiştir. Kullanıldıkça verimi artar. Kullanıldıktan sonra su ile yıkanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

DYO İç Cephe Saten Rulosu (Standart)

Saten, yağlı boya, antipas ve vernikler ile kullanılan iç cephe rulosudur. %100 mikrofiber ipten üretilmiştir. Kullanıldıkça verimi artar. Kullanıldıktan sonra su ile yıkanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

DYO İç - Dış Cephe Rulosu (Standart)

Su bazlı, silikonlu, akrilik esaslı boyalarda kullanılan uzun tüylü iç ve dış cephe rulosudur. %100 mikrofiber ipten üretilmiştir. Kullanıldıkça verimi artar. Kullanıldıktan sonra su ile yıkanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

DYO Pratik Fırça

Su bazlı boyalar için tasarlanmıştır. Ergonomik sap yapısına sahiptir. Kullanımı kolaydır. Kıl, iz bırakmaz ve uzun ömürlüdür.

DYO Ekstra Lüks Saten Mini Rulo

Su - solvent bazlı boyalarda kullanılır. Kullanıldıkça verimi artar. Kullanıldıktan sonra uygun çözücü madde ile temizlenip su ile yıkanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

DYO Vernik Ruloları

Kadife Rulolar: %100 yünden üretilmiştir. Vernik, yağlı boya ve deniz boyaları ile kullanılır. Solventlerden etkilenmez.

DYO Mercan Rulolar

Dış cephe kaplama malzemelerinde desen vermek amacıyla kullanılır.

DYO Epoksi Rulo

Antipaslar, epoksi ve yağlı boyalar ile kullanıma uygundur. %100 polyamid’den üretilmiştir. Solventlere dayanıklıdır.

DYO Alüminyum Ezme Rulosu

Polyester, elyaf ezme uygulamalarında kullanılır.

DYO Dekoratif Rulo ve Aparatlar

Boya uygulamalarında duvarda dekoratif desenler yapmak için kullanılır.

DYO Maskeleme Bantları

Boyama sırasında sınırları belirleme ve taşkınlıkları önleme amacı ile kullanılır.

DYO Teleskopik Uzatma Sırıkları

İstenilen yüksekliklere ulaşmak üzere boyu ayarlanabilip sabitlenir. Çok amaçlı kullanıma uygundur.

DYO Kirpi Rulo

Epoksi uygulamalarında hava kabarcıklarının alınmasında kullanılır.

DYO Boya Eleği ve Tavası

Rulo üzerindeki fazla boyaların süzülmesine yardımcı olur. Uygulamadaki akıtma ve sıçramaları önler.

DYO Zemin Örtüsü

Boya, genel tamir ve temizlik amaçlı zemin örtüsüdür.

DYO Plastik Saplı Ispatula

Macun ve alçı uygulamalarında kullanılır. Ergonomik yapısı ile kolay tutulur. Pasolu sapına sırık takılabilme kolaylığı ile yüksek noktalara ulaşılabilinir.

DYO Pratik Örtü

Boya, genel tamir ve temizlik için koruma örtüsüdür.

DYO Lüks Plastik Saplı Alçı Malaları

Alçı uygulamalarında kullanılır. Ergonomik yapılı sapı uygulama kolaylığı sağlar. Birinci sınıf orijinal plastik malzemeden üretilmiştir.

DYO Zımpara Malaları

Alçıpanların zımparalanmasında kullanılır. Birinci sınıf orijinal plastikten üretilmiştir. 5mm kalınlığında yumuşak padi vardır. Oynar başlıkları ve uzatmalı sırık takılması ile istenilen yüksekliklere ulaşılmasını sağlar.

DYO Kapalı Plastik Saplı Alçı Malaları

Alçı uygulamalarında kullanılır. Ergonomik yapılı sapı uygulama kolaylığı sağlar. Birinci sınıf orijinal plastik malzemeden üretilmiştir.

DYO Kapalı Plastik Saplı Seramik Malaları (Kare Diş)

Yer karosu, fayans ve döşeme işlerinde kullanılır. Ergonomik yapılı sapı uygulama kolaylığı sağlar. Birinci sınıf orijinal plastik malzemeden üretilmiştir.

DYO Tırfıl Malaları

Sıva işlerinde kullanılır. Süngeri sürtünmeye karşı yüksek mukavemetlidir. Birinci sınıf orijinal plastik malzemeden üretilmiştir.

DYO Zemin Örtüsü

Boya, genel tamir ve temizlik amaçlı zemin örtüsüdür.

DYO Epoksi Çivili Ayakkabı

Epoksi ve kimyasal reçinelerin zemine uygulamalarında, ayakkabı altına giyilerek yürümek için kullanılır.

DYO Derz Malaları

Her türlü derz dolgu uygulamalarında kullanılır. Süngeri sürtünmeye karşı yüksek mukavemetlidir. Birinci sınıf orijinal plastik malzemeden üretilmiştir.

Bünyemizde; İç cephe, Dış cephe, İzolasyon, Sanayi grubu, Sprey boyalar, Özel boyalar, Isı yalıtım, Yangın grubu, Oto boyaları ve Mobilya grubu ürünleri için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bulundurarak size hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. 

Çalışma Saatleri

Bizi Arayın !

Copyright © 2022. Muzaffer Öztürk BoyaDijital İşyerim | Tüm Hakları Saklıdır.