Astarlar, Macunlar ve Tinerler

DYOBİNDER

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, hem iç hem dış cephede kullanılabilen, boya sarfiyatının azaltan, şeffaf bir duvar astarıdır.

TEKNOTEX DOLGULU ASTAR

Akrilik emülsiyon esaslı, yapı içerisinde tuz oluşumunu önleyen dolgulu dış cephe astarıdır.

ALBİN ASTAR

Akrilik emülsiyon esaslı, boya sarfiyatını azaltıp, performansını arttıran, şeffaf kullanıma hazır iç cephe astarıdır.

BRÜT BETON ASTARI

Akrilik emülsiyon esaslı, brüt beton yüzey, duvar ve tavanlar için, alçı ve çimento esaslı sıvaların yüzeye aderansını, çalışma süresini işlenebilirliğini arttırıcı astardır.

TEKNOTEX ALKALİ DAYANIMLI ASTAR

Su bazlı, silikon esaslı emülsiye astardır.

GEÇİŞ ASTARI

Akrilik emülsiyon esaslı, özellikle solvent bazlı boyadan su bazlı boyaya geçişte, iç cephe sıvalı sağlam yüzeylerde ve renk geçişlerinde kullanılabilecek dolgulu iç cephe astarıdır.

KİVASTAR

Alkid bağlayıcı esaslı, iç ve dış cephelerde kullanılabilen, sentetik boya önce sarfiyatı azaltan, akma yapmayan sentetik astar boyadır.

ANTİPAS

Alkid bağlayıcı esaslı, metal yüzeylere sentetik boya öncesi yüzeyin paslanmasını engelleyen, tuzlu suya dayanıklı sentetik astardır.

ASTAR BOYA

Alkid bağlayıcı esaslı, iç ve dış cephelerde kullanılabilen, sentetik boya önce sarfiyatı azaltan, akma yapmayan sentetik astar boyadır.

ÖZEL ANTİPAS

Alkid bağlayıcı esaslı, metal yüzeylere sentetik boya öncesi yüzeyin paslanmasını engelleyen astardır.

SÜPER MACUN

Alkid bağlayıcı esaslı, suya ve deniz şartlarına dayanıklı, deniz taşıtlarının ve inşaatların ahşap ve metal, iç ve dış yüzeyleri için sentetik macundur.

BEŞYILDIZ SİLİKONLU ASTAR

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, iç ve dış cephelerde kullanılabilen astardır.

DYORİT

PVA emülsiyon esaslı,yüzeydeki çatlakları örtme ve düzeltme için kullanılan iç cephe duvar macunudur.

AKROSÜPER

Akrilik esaslı, su bazlı ahşap macundur.

AKROFİLLER

Akrilik emülsiyon esaslı dış şartlara yüksek dayanım sağlayan, dış cephe duvar macunudur.

DYOTEN 2000

Tüm Solvent Bazlı boyaları inceltmek için kullanılan kokusuz tinerdir. Her tip sentetik boya ve verniklerin; fırça, rulo ve tabanca uygulamalarında inceltici olarak ve boya alet, ekipmanlarının temizlenmesinde kullanılır.

SAF TEREBENTİN

Sentetik esaslı tüm boya, vernik ve astarların inceltilmesinde kullanılan, çam reçinesinden elde edilen saf ve doğal tinerdir.

SENTETİK TİNER

Her tip sentetik boya ve verniklerin; fırça, rulo ve tabanca uygulamalarında inceltici olarak kullanılmak üzere imal edilmiştir. Boya alet ve ekipmanlarının temizlenmesinde de kullanılır.

Bünyemizde; İç cephe, Dış cephe, İzolasyon, Sanayi grubu, Sprey boyalar, Özel boyalar, Isı yalıtım, Yangın grubu, Oto boyaları ve Mobilya grubu ürünleri için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bulundurarak size hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. 

Çalışma Saatleri

Bizi Arayın !

Copyright © 2022. Muzaffer Öztürk BoyaDijital İşyerim | Tüm Hakları Saklıdır.